Необходима консультация? Звоните:
+38(066)3103305
+38 (096) 762-65-66
Заказать обратный звонок
Корзина покупок
Приезжайте в наш магазин:
г. Киев (Софиевская Борщаговка) ул. Большая Окружная, 6 (правый берег)
р-н конечная скоростного тамвая №3 режим работы с 9-00 до 19-00 без выходных.

Світлодіодна стрічка в Харькове за доступними цінами в інтернет-магазині LEDSTORM

Купити світлодіодну стрічку в Харкові найкраще в інтернет-магазині LEDSTORM. Дистанційна торгівля швидко увійшла в наше життя. Головна перевага - це зручність покупки. Відпала необхідність витрачати час, сили, гроші на поїздку в транспорті, щоб обійти всі магазини. Не будеш же купувати товар в першому-ліпшому. Необхідно порівняти ціни, комплектуючі, якість. Інтернет торгівля надає можливість без додаткових витрат, онлайн, відвідати необмежений перелік магазинів, вивчити всі запропоновані варіанти.

Хочете купити якісну світлодіодну продукцію за доступними цінами - вам в інтернет-магазин LEDSTORM. Всі товари знаходяться на складах в м. Харкові. Довгострокові контракти з виробниками дозволили отримати оптові знижки, що сприятливо позначається на роздрібних цінах для покупців. Ми пропонуємо вироби, вже перевірені нашими фахівцями, з гарантією і за самим сприятливим цінам.

RGB лента колірна феєрія за найкращими цінами в інтернет-магазині LEDSTORM

RGB лента - це сама барвиста світлодіодна смужка. Різнобарвне сяйво досягається за рахунок трьох кристалів (зеленого, синього, червоного), поміщених в один діод SMD 5050. SMD - просто абревіатура, а ось цифри показують розмір, в даному случає це 5,0мм на 5,0мм. На стрічку при виготовленні встановлюється також токоогранічительний резистор.

 Довжина смужки може досягати 5 метрів. На зовнішній стороні нанесено клейове покриття, захищене плівкою, що набагато полегшує монтаж. Потрібно акуратно зняти захист і просто притиснути до поверхні. Якщо 5-ти метрів смужки для вас занадто багато - в позначених місцях можна відрізати. При необхідності шматочки можна назад з'єднати методом пайки або купити спеціальні кліпси.

Для підключення RGB стрічок потрібно чотири дроти, джерело живлення на 12В або блок живлення. Для створення колірних переливів потрібно використовувати контролер. Рекомендується світлодіодну стрічку помістити в алюмінієвий профіль. Вибирайте будь-який вид: накладної, виразний, кутовий, він полегшить процес монтажу і додатково прикрасить інтер'єр кімнати. Все це можна купити в інтернет-магазині LEDSTORM.

Світлодіодна стрічка RGB для дизайну квартири і будинки

За ступенем захисту від пилу і вологи світлодіодна стрічка RGB ділиться на три типи:

  • негерметичність. Ступінь захисту IP20. Смужка відкритого типу, застосовується виключно всередині приміщень. Має захист від попадання частинок пилу розміром до 12 мм і абсолютно не захищена від попадання вологи.
  • Вологозахищена. IP65. Смужка з одного боку покрита захисною плівкою, яка забезпечує повний захист від пилу і від струменів води. Рекомендується до установки в приміщеннях з підвищеною вологістю: кухня, баня, ванна кімната.
  • Вологостійка. IP67. Прилад поміщений в силіконовий панчіх прямокутного перетину. Повний захист від пилу і допускається тимчасове занурення в воду. Такі смужки підійдуть для зовнішньої реклами, тюнінгу автомобілів, підсвічуванні басейну і козирків дахів.